Arbor
Poliüretan Duvar Kaplama Paneli

Ahşap görünümlü poliüretan esaslı modelimiz poliüretan duvar paneli Arbor… Büyük ölçüde ısı ve ses yalıtımı sağlayan ahşap görünümlü poliüretan duvar paneli ile mekanlarınızda doğal, sıcak ve samimi bir hava yaratmaya ne dersiniz?

Hormigon
Poliüretan Duvar Kaplama Paneli

Brüt beton görünümlü poliüretan duvar kaplama paneli Hormigon… Poliüretan duvar panellerinden Hormigon serisi ile sade ve güçlü mekanlar yaratmaya ne dersiniz?

Ladrillo Suave
Poliüretan Duvar Kaplama Paneli

Modern görünümü ile mekanlarda benzersiz bir şıklık yaratan poliüretan duvar paneli Ladrillo Suave. Isı ve ses yalıtımı sağlayan tuğla görünümlü poliüretan duvar kaplama paneli ile benzersiz mekanlar yaratın.

Ladrillo Vintage
Poliüretan Duvar Kaplama Paneli

Modern ve antik görünümü ile nostaljik mekan algısı yaratan tuğla görünümlü poliüretan duvar paneli Ladrillo Vintage… Geçmişin izlerini taşıyan tasarımı, ısı ve ses yalıtımı sağlayan işlevselliği ile poliüretan duvar kaplama panellerinden Ladrillo Vintage’ ı tercih edebilirsiniz.

Rayas Natura
Poliüretan Duvar Kaplama Paneli

Keskin çizgilerinin ardında naif bir görünüm barındıran ısı yalıtımlı tavan ve duvar kaplama paneli Luna… Poliüretan tavan ve duvar kaplama modeli Luna ile tasarımsal ve estetik görünümlü alanlar yaratın.